Lokalita

Váš malý svět ve městě

Služby v okolí, které vám zjednodušují život, jsou jednou z priorit při hledání bydlení. V blízkém dosahu bytových domů najdete školu i školku, což je ideální řešení pro rodiny s dětmi.

Umístění parcely pro bytové domy nabízí rozmanité pohybové vyžití - sousedí se sportovním hřištěm i zimním stadionem. Komfort, kdy máte všechno důležité v blízkém okolí, je k nezaplacení.  Užijte si lehkost života bez kompromisů. Nemusíte slevovat z toho, co je pro vás důležité ani měnit životní styl.

Vyběhněte do zeleně

Okna bytů poskytují uklidňující výhled do přírody a nejbližší okolí je jako stvořené k procházkám na čerstvém vzduchu. Kdykoliv můžete vyjít rovnou do přilehlého parku 4 Dvory, který v sobě rafinovaně spojuje protikladné prvky divočiny a městské uhlazenosti. Jeho rozlehlý prostor nabízí plné volnočasové vyžití i kavárnu.

Jen kousek cesty od domu se rozprostírá unikátní přírodní rezervace Vrbenské rybníky, která překypuje životem díky štěbetání vodních ptáků. Zastavte se na chvíli a pozorujte jejich hnízdění i tanec na vodní hladině. Ze sedla kola zase můžete obdivovat břehy Vltavy, Jižní Čechy jsou totiž rájem pro cyklistiku.

Možností je opravdu mnoho, mezi travnatými plochami parku, sportovišti a bohatou přírodou můžete svůj volný čas věnovat aktivním nebo odpočinkovým činnostem. Každý naplno prožitý všední den tak pro vás může mít stejnou váhu jako svátek.

Vychutnávejte přítomnost, myslete na budoucnost

České Budějovice nabízejí možnosti, se kterými se nikde jinde nesetkáte. V jejich blízkosti se nacházejí taková lákadla jako Lipno, Šumava nebo Český Krumlov. Na dosah ruky je romantika třeboňských rybníků i kulturní bohatství překrásných zámků. A co je nejlepší, rakouské Alpy i známá města jsou odtud co by kamenem dohodil.

Svižná moderní lokalita Čtyři Dvory nabízí spoustu podnětů k setkávání s lidmi podobného životního stylu, kteří se mohou stát vašimi nejlepšími přáteli. Hnízdo, v němž se budete cítit doma, na vás čeká právě tady. Bydlení v lokalitě Čtyři Dvory má významný potenciál. Město, které se pyšní jedinečným kulturním bohatstvím, v sobě propojuje punc přemyslovské historie s moderní infrastrukturou. Bydlení tady má svoje jedinečné kouzlo a zároveň zahrnuje všechny výhody, po kterých toužíte.

Byty 4 Dvory / Lokalita